Zykmund Václav (Praha 1914 - 1984 Brno)
Dva grafické listy; Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole tužkou V. Zykmund 76, vlevo dole číslováno 5/50, kombinovaná grafická technika/papír, 31 x 26 cm; Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole tužkou V. Zykmund 76, vlevo dole číslováno 5/20, kombinovaná grafická technika/papír, 21,5 x 13,5 cm (Šm)
22.09.2018 - 15:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |